"Spływy kajakowe z kategorii niemożliwe załatwiamy od ręki - na ewentualne cuda potrzebujemy trochę czasu"

Może nasza strona nie jest idealna - ale to dlatego, że jesteśmy kajakarzami nie informatykami i zdecydowanie lepiej posługujemy się wiosłem niż myszką"

Kilka słów o nas

Działamy mobilnie

Nie mamy swojej przystani dlatego możemy sobie pozwolić na niższe ceny. U nas płaci się za pływanie kajakiem a nie za utrzymywanie infrastruktury

Jesteśmy pasjonatami kajakarstwa

Pływamy cały rok, różnymi akwenami, z prądem i pod prąd, w dzień i w nocy... od gór do Bałtyku 

 Organizujemy spływy i wyprawy

Mamy sprawdzone trasy gdzie sprawdzi się rodzina z małymi dziećmi, ale mamy też coś dla lubiących wykazać się silną wolą :)  

Posiłki to podstawa 

Po spływie możemy polecić gdzie udać się żeby uzupełnić spalone kalorie. ale nie ma też problemu, żebyśmy przywieźli posiłek, gdzieś w połowie trasy - trochę lepszy niż na zdjęciu ;-) 

Jak ja to wszystko zabiorę? 

Tak, to częsty dylemat jak się spakować
żeby nie zmokło. u nas nie ma problemu - mamy etui na telefon i duże wodoodporne worki kajakowe. 

Przeżyć i dopłynąć

Nasza kadra to pasjonaci kajakarstwa, którzy przeżyli niejeden spływ w najróżniejszych warunkach :) zawsze chętnie dzielimy się naszą wiedzą - jak przeżyć i suchym dopłynąć ;)

Prezent dla każdego dziecka

Tylko u nas każde dziecko dostanie miły prezent niespodziankę, a dostawkę dla dziecka do kajaka - jako nieliczni wypożyczamy gratis

Sztuczne zapory.

a może tak kajakiem przepłynąć przez śluzę we Włocławku?  Prawdziwa przygoda na naszych wyprawach kajakowych

Nasz sprzęt

Pływamy na wygodnym i bezpiecznym sprzęcie kajakowym. Wygodne siedziska i stabilne jednostki - bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu - zaraz potem jest świetnia zabawa.